Kolobrzeg - Apartamenty Wynajem

Przejdź do treści
Apartament B1
Apartament B1 znajduje się na parterze. Posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie oraz łazienkę. Powierzchnia apartamentu 40 metrów kwadratowych.  Apartament jest nowy w pełni wyposażony posiada: lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę, czajnik, kuchenkę mikrofalową, pralkę, suszarkę do włosów, suszarkę do prania, telewizor SMART, dostęp do Internetu. W sypialni znajduje się podwójne łóżko 160cm x 200cm. W pokoju dziennym rozkładana sofa z powierzchnią spania 145cm. Apartament przylega do ogrodzonego ogródka 40 metrów kwadratowych.W ogródku znajduje się sześć krzeseł oraz stół.
Apartament C13
Apartament C13 znajduje się na pierwszym piętrze. Posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie oraz łazienkę. Powierzchnia apartamentu 40 metrów kwadratowych. Apartament jest nowy w pełni wyposażony posiada: lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę, czajnik, kuchenkę mikrofalową, pralkę, suszarkę do włosów, suszarkę do prania, telewizor SMART, dostęp do Internetu.. W sypialni znajduje się podwójne łóżko 160cm x 200cm. W pokoju dziennym rozkładana sofa z powierzchnią spania 150cm. Apartament posiada balkon ze stolikiem i czterema krzesłami.
Apartament C29
Apartament C29 znajduje się na drugim piętrze. Posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie oraz łazienkę. Powierzchnia apartamentu 53 metry kwadratowe. Apartament jest nowy w pełni wyposażony posiada: lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę, czajnik, kuchenkę mikrofalową, pralkę, suszarkę do włosów, suszarkę do prania, telewizor SMART, dostęp do Internetu. W sypialni znajduje się podwójne łóżko 160cm x 200cm. W pokoju dziennym wypoczynek z funkcją spania dla dwóch osób. Apartament posiada balkon ze stolikiem i czterema krzesłami.
Wróć do spisu treści